אודות 
החנות
שלדג, ורד ואילן גלבר

שלדג הינה מעדניית דגים ופירות ים טריים הממוקמת בקרית טבעון. המעדנייה מציעה מבחר גדול ומגוון של דגי ים ופירות ים טריים מפרי תנובת הים הן של ארצנו והן מימי העולם. בשלדג תוכלו למצוא מגוון דגי ים טריים ופירות ים מדייג מקומי, מחקלאות ימית וכן דגים ופירות ים ביבוא אווירי מכל רחבי העולם. חנות הדגים והמרכז קולינרי שלדג, מתחייב להיות המוביל בשוק הדגים באיזור חיפה העמקים והצפון. המעדנייה שלנו, מציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר באיכות, באמינות ובשירות

ורד ואילן מספרים על הקמת שלדג

אנו ורד ואילן גלבר תושבי רמת טבעון.
הגענו מתחום הנדסת מערכות מערכות המידע ותוכנה. כיום הם אנשי עסקים בעלי מעדניית שלדג דגים ופירות ים.
בנובמבר 2004 עשינו הסבה מקצועית מתחום הנדסת מערכות מידע (IT) ותוכנה לתחום המסחר הקמעונאי בשיווק דגים ופירות ים ופתחנו את שלדג דגים . שלדג דגים היא חנות מתמחה במכירה קימעונאית של דגים ופירות ים מקומיים ומיובאים מכל העולם. עם השנים התרחבנו לכיוון מעדניית גורמה עם כל מיני דברים מיוחדים כגון מוצרי פטריות כמהין ביצי קוויאר אמיתי ומגוון ענק של אריזות פסטות ורטבים משובחים של מותגי על מאיטליה. 

בחרנו לפתוח את שלדג באזור תעשייתי מתפתח בכפר בדואי השכן לרמת טבעון / קרית טבעון -זבידאת במועצת בסמת. התקבלנו בכפר בחום ובפרגון רב, לפי מיטב מסורת הכנסת האורחים של הבדואים ועל כך אנו מודים לכולם.
עם הטרנד החדש לכיוון מזון בריאות איכותי ועם המון סבלנות והשקעה, הצלחנו לשנות ולהגביר את הרגלי צריכת הדגים אצל רבים מתושבי העמקים והסביבה. היום, רבים מלקוחותינו מבצעים את הזמנתם טלפונית ומגיעים לחנות רק לקבל את ההזמנה ללא המתנה מיותרת. לאחרונה עם הטרנד החדש והביקוש הגובר למשלוחים עד הבית, פתחנו גם במחלקה מיוחדת המיועדת רק לצורך זה. 
משלוחי דגים טריים ופירות ים  עד הבית מתבצעים ברכב קירור כאשר הדגים ארוזים בקלקר עם קרח ונמצאים בתוך מקרר נישא.

 

הצוות שלנו

בעלים, אחראי על השיווק ואסטרטגיה

יליד חיפה / בת גלים, היה CTO במגזר הממשלתי ציבורי בתחומי טכנולוגיות המידע וניהול פרוייטי ERP. שימש כחבר בכיר בלשכת מנתחי מערכות מידע בישראל.מנמ"ר של יחידת סמך ממשלתית. היום מנהל את שלדג דגים בטבעון לצד ורד ונהנה מהשינוי ומהחיים.

ilan_157_157_px
אילן גלבר
בעלים ומנהלת שלדג דגים

ילידת קרית טבעון, עסקה 25 שנה בתחום ניתוח מערכות ותכנות בסביבת מערכות מידע ניהוליות בשוק הפרטי ומערכות בריאות ממשלתיות.היום מנהלת את שלדג דגים בטבעון לצד אילן ונהנת מהשינוי ומהחיים.

תמונה של ורד
ורד גלבר
עובדת שלדג

ילידת קרית טבעון נקלטה לאחרונה מיועדת לשמש כאחראית משמרת וממונה על תחום המכירות הפרטיות לצד חמזה וההזמנות מהספקים.

sharon_157_157_px
שרון - גלבר
עובד שלדג

מכפר חילף, קצב דגים מעולה בעל יחסי אנוש מעולים אלוף האילתורים ואחראי על תחום המשלוחים.

islam_157_157_px
איסלם סוועד אבו סייף
עובד שלדג

מכפר זבידאת, קצב דגים בכיר וממונה על המחסנים והלוגיסטיקה אחסון והמלאי. יד ימיני לכל דבר, חינני בעל יחסי אנוש מצוינים בעל יכולת שירותית ממדרגה ראשונה יכולת ראיית הנולד ואיש חברה.

taha_157_157_px
טאהא - זבידאת
איש מכירות

מכפר שיבלי למרגלות התבור משמש כאיש מכירות ראשי לצד ורד, קצב דגים מעולה .נעים הליכות וחביב אחראי על השיווק הפרטי והמעדנייה.

שיבלי אסלאם
אסלאם שיבלי

מיקום

שלדג, ממוקמת בקו התפר המוניציפלי בין קרית טבעון לכפר הבדוואי זבידאת כ~ 200 מטר אחרי הכיכר של רחוב יערה לכיון דרום מערב.

  1. לבאים מחיפה / צומת יגור יש להגיע עד צומת כפר חסידים לפנות ימינה במעלה כביש 762 לפני ההמשך לנופית פונים ימינה בכיכר השלישית פונים שמאלה.
  2. לבאים מהעמקים או מכיוון ת"א יוקנעם, ניתן להגיע דרך צומת השומרים / אלונים לכיוון בית לחם הגלילית , לפני אלוני אבא יש לפנות שמאלה ואח"כ לכיוון נופית/ק.טבעון.
  3. לבאים מכיון קרית טבעון עצמה יש לנסוע בתוך הישוב עד רמת הדסה לכיכר רמת טבעון.

המקום עצמו נמצא בסוף הגבול המוניציפלי של קרית טבעון באיזור רמת טבעון ע"י כיכר של רחוב יערה / סופר מרקט האני.