דגים טריים לסושי

שיתוף ב whatsapp
שלחו
שיתוף ב print
הדפיסו

דגים טריים לסושי

לא כולם אוהבים דגים בסושי שלהם, אבל מי שדווקא כן, יודע שסוג הדג ומידת הטריות שלו, יכולים להפוך כל חוויית סושי לחוויה של שכרון חושים מחד או של כישלון מפואר מאידך. לא משנה אם אתם מכינים סושי לעצמכם, לחברים, לאירוע המשפחתי, למשרדי החברה או לעסק שלכם, דגים טריים לסושי הוא מרכיב מפתח שעליו אתם פשוט לא יכולים לדלג במתכון שלכם.

סוגי דגים לסושי

ישנם הרבה דגים בים, את זה כולם יודעים, אבל בין כל הדגים הללו, ישנם מספר סוגי דגים שמתאימים במיוחד להכנת סושי. המדובר בדגים הגדלים במים מלוחים וכוללים את הדניס, טונה, פלמידה, אינטיאס , לברק, פרידה  ואחרון חביב והנפוץ ביותר הוא הסלמון. דגים לסושי הם דגים המשולבים בתוך הרול כשהם נאים לחלוטין ועל כן טעמם הטבעי חשוב מאוד ויכול לעשות את כל ההבדל בין מנת סושי בלתי נשכחת ובין עוד רול רגיל ושגרתי. את הדגים יש לחתוך נגד כיוון הסיבים בזווית של 45 מעלות וברצועות בעובי של 2 מ"מ במקרה העדין מאוד ועד 6 מ"מ במקרה הגס שבו הופך טעם הדג למאוד דומיננטי.

טריות ובריאות

לא צריך חך מעודן ומקצועי כדי להבחין במלפפון עבש בתוך מנת הסושי שלכם, ואפשר להיעזר בחך עוד פשוט יותר בכדי להבחין בטעם עבש של דג. לפני שאתם נכנסים למטבח, חפשו דגים טריים לסושי והקפידו מאוד על מידת הטריות שלהם, רצוי דגים שהוצאו מן הים עוד באותו היום. אחרי שאמרנו את זה, דגים טריים לסושי, מן הסתם, לא קונים בסופר מרקט השכונתי, אלא במעדניית דגים מתמחה. אז לא סביר שבכל ארוחת סושי לילדים אתם תטריחו את עצמכם למעדנייה כזאת כדי לרכוש דגים טריים לסושי, אבל אם מדובר באירוע או אירוח, בהחלט כדאי ושווה לעשות את המאמץ.

מעדניית הדגים שלדג היא המעדנייה המובילה בכל אזור חיפה, העמקים והצפון, ומציעה את כל סוגי הדגים, טריים טריים מן הים. המעדנייה ממוקמת בקריית טבעון ומפיצה דגים לסושי לכל רחבי הארץ. בשלדג תוכלו למצוא שלל סוגי דגים ופירות ים עם ידיעה ברורה שאתם מקבלים את הטוב ביותר, הטרי ביותר והבריא ביותר, ואם יש לכם גם שאלות על הכנת סושי והתאמת הדגים למנה, נשמח לענות לכם כבר עכשיו בטלפון 04-9930241.

עוד כתבות

מתכונים עם פירות ים

מאכלי ים אינם כשרים ועדיין מהווים מוצר צריכה מבוקש ונצרך בהיקף לאומי גדול. במדינה הגובלת

+ +