מבצע!

מוסר ים מובחר

92.00

מגיע במשקל ממוצע של 1.25 עד 4 ק"ג לדג שלם ומתאים במיוחד להכינו כפילה ולמגוון תבשיליםבכל צורות הבישול. ניתן לאוכלו גם נא עם מעט לימון ומלח., המחיר באתר הינו ל 1 ק"ג דג שלם ברוטו בתאבון!!!!

 

נקה

עוד דברים שטוב לדעת

המוסר דג נהדר, הוא בן דודו של הלברק, טעמיו עדינים ובשרו עסיסי ומוצק. כל מתכוני הלברק יתאימו למוסר. דג מוסר ים גדל בים התיכון בעומקים גדולים, דג זה נחשב לדג בריא אודות לכמות יפה של אומגה , 3 חומצות השומן, הדג, כמו דגי -ים אחרים, בעל מרקם בשר לבן ועדין , נוח מאוד לאכילה בעיקר בגלל מיעוט אידרות ומתאים לכל שיטות הבישול. נןח מאד להכינו כפילה דג.
הדג מגיע במשקלים 1 ק”ג ועד 15 ק”ג ומעלה.התוצאה תהיה מנה בעלת טעמים עדינים מאד.  מוסר ים ,מומלץ לאפייה בתנור בליווי רטבים או תיבול אחר. המוסר טוב גם למיני מאכלים ללא בישול (סושי, קרפצ'ו). .חי באזור החוף בין הסלעים, בשרו לבן ומצוין. מתאים לכל שיטות הבישול. מוסר ים נקרא גם עיט הים, Durm, קורבינה או Ombrina. בים התיכון חיים מספר מיני דגים המשווקים תחת השם "מוסר". לכולם מבנה גוף גלילי וראש חרטומי. זהו דג ים טורף, בעל בשר איכותי מאד, ומחירו כמו גבוה כמו של דג ים איכותי עם זאת פחות מזה של הלוקוס והפרידה. בד"כ קל יותר להשיגו בעונת החורף. מוסר ים הוא דג בר, מומלץ לאפייה בתנור או בבישול מזרחי "דג חריף", חרימה. ניתן לקבלו במנות / פרוסות או פילה לפי הצורך. המוסר חי במישור החוף ים התיכון בין הסלעים, בשרו לבן ומצוין. להבדיל מדג דומה (הרבה פחות טוב) שנוהגים לקרוא לו גם כן מוסר אך הוא גדל בבריכות מים מתוקים ומתאפיין בגווני צהוב עם מקודה שחורה מודגשת על הזנב.

+ +